čtvrtek 29. listopadu 2012

Recenze na výrobky ze Senzaboxu- Říjen 2012Ahoj:) Mám tu pro vás takovou hromadnou recenzi na výrobky z říjnového senzaboxu;)


1. Slaměnkový denní krém a Slaměnkový noční krém-L'occitane

Tyhle krémy byly zrovna ty vzorečky které byli z Senzaboxu asi nejmenší a proto mě dost zaskočilo zjištění, že firma L'occitane se ani nenamáhala ty vzorečky naplnit úplně.. Co mě ještě dost zaskočilo bylo to, že tyhle krémy jsou pro starší lidi a my na začátku přece vyplňovali dotazníky a nemyslím si, že by tam bylo napsaný, že je mi okolo třiceti.. Krémy jsem dala mamce a ta říkala , že se rychle vsakují a pěkně hydratují..)

2.Tělové mléko Verbena-L'occitane


Z tohohle výrobku jsem byla strašně nadšená, protože má citrusovou vůni a tyhle vůně mám já ze všech nejradši!:) Tenhle krém jsem zařadila do své noční rutiny, protože co jiného bych s ním dělala.. Používala jsem ho jen na ruce a nepřišlo mi, že by nějak úžasně hydratoval, ale vsakuje se pěkně a rychle.. Já osobně bych si ho nekoupila..

3.Parfém Pivoňka-L'occitane 

Ano, další výrobek od firmy L'occitane.. Ale tenhle výrobek nebudu hodnotit tak negativně jako ty předchozí.. Tohle je totiž ta nejkrásnější vůně co jsem kdy cítila!:] Už jsem i přemýšlela o koupi plného balení, protože vůně je vážně nádherná a i dlouho vydrží, takže tohle je za mě velké plus:)


4.Mandlová denní i noční hydratační péče pro extrémě citlivou pleť-Weleda


Když jsem uviděla tenhle výrobek tak jsem byla strašně nadšená, protože miluju přípravky na pleť, ale tenhle krém byl u mě strašným zklamáním. Když jsem krém otevřela, těšila jsem se, že bude krásně vonět po mandlích, protože když je něco mandlového, tak to prostě očekávám.. Ale tohle ne, spíš mi přišlo že to strašně smrdí.. Pro mě je parfemace docela důležitá, zvlášt když si něco dávám na obličej.. Ale přetrpěla sem to.. Krém se docela rychle vsakuje ale když ho mám na obličeji, tak mi přijde že strašně jakokdyby slepuje ten obličej.. Žádné extra hydratace jsem si teda taky nevšimla a rozhodně to není žádný zázrak.. Rozhodně existují MNOOOHEM lepší krémy než je tenhle..


5.Natural Kajal tužka na oči- Benecos


Já jsem dostala olivovou barvu.. Z téhle tužky jsem byla strašně nadšená.. Nejdřív jsem byla trochu zklamaná že mi nepřišla černá, ale po chvíli jsem s tím neměla už žádný problém.. Tužka je bio a neparfémovaná, takže to jsou pro mě takové plus, ale samozdřejmě to u mě není podmínka při výběru tužky.. Jinak jsem spokojená, barva je hezká a dlouho vydrží.:)

6. Deo krystal 24.hodin- Purity Vision

Tenhle výrobek mě hodně překvapil, protože o ničem takovém jsem v životě neslyšela, ale je to úžasná věc, dlouho vydrží a je to mnohem lepší než nějaké kuličky a gely:) Ale stejně zůstanu věrná svému Lady Speed stick..

7.Satin Make-up Base- vyhlazující báze pod make-up- Dermacol


Tohle je vážně ta neejlepší věc z boxu a taky snad nejlepší věc z kosmetiky!:D Úžasná báze, jsem za nic vážně ráda a klidně bych ji kupovala po krabicích, kdyby nebyla tak drahá.. Když si ji dám na pleť, mám pak pleť krásně hladkou a make-up dlouho vydrží.:)

Posuďtě sami, jaká tahle hromadná recenze byla, ale podle mě ne moc pozitivní..Ahoj))

1 komentář: